Sinocare Glukometr Safe AQ Smart, 25 proužků, 25 lancet, odběrové pero, taštička

TOP 12 v kategorii Glukometry

Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 671 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 6 181 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč96 % • 57 104 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Alza.cz

Kupovala jsem ho pro kamarádku

Pro domácí i profesionální použití. Glukometr Safe AQ Smart je navržen pro kvantitativní měření glukózy v čerstvých vzorcích kapilární krve odebraných z prstu a ve vzorcích venózní krve. Glukometr Safe AQ Smart je určen k použití mimo tělo (diagnostické použití in vitro) pro vlastní testování, profesionální použití a také jako pomůcka při léčbě cukrovky. Přesné výsledky testu Test glukózy v krvi je založen na měření elektrického proudu způsobeného reakcí glukózy s reagenciemi (speciálními chemikáliemi) na elektrodě proužku. Vzorek krve nebo kontrolního roztoku je kapilárním působením nasáván na konec testovacího proužku. Glukóza ve vzorku reaguje se speciálními chemikáliemi a generuje elektrony, které produkují elektrický proud. Glukometr měří elektrický proud a vypočítává výsledek glukózy. Výsledek glukózy se na glukometru zobrazuje jako mmol/l. Výhody glukometru Safe AQ Smart Výsledek měření není ovlivněn přítomností molekul kyslíku v krvi. Uživatelsky přívětivý operační systém: není potřeba kódování, testovací proužek se automaticky vysouvá. Specifikace Doba měření - 5 s Objem krve - 0,6 μl Typ vzorku - Kapilární krev Paměť - 10 výsledků testu glukózy v krvi Kalibrace - Plazmatický ekvivalent Skladování -20 ℃ ~ 55 ℃ Velikost 84 * 60 * 26 (mm ) Hmotnost 73,5 g s baterií Baterie 3V DC, 50mA, 2 AAA alkalické baterie Požadavky na provoz 10 ℃ ~ 35 ℃ ; ≤ 80% RH Měrné jednotky mmol / L Rozsah měření 1,1 ~33,3 mmo / l Doba použitelnosti 10 let (test 7 krát za den) Obsah balení 1 x odběrové pero Sinodraw 1 x glukometr Safe AQ Smart 25 x lancety 25 x testovací proužky 2 x alkalické baterie AAA 1 x textilní brašnička

• , zakoupeno v Alza.cz

Kupovala jsem ho pro kamarádku

• velmi přesné. Výsledek je stejný jako v nemocnici.
    • doprava je trochu pomalá.

Tento produkt jsem zakoupil, protože můj kolega používá stejný model. Když jsem to poprvé použil, naučil mě, jak mi odebrat krev z prstu. Výsledek jsem porovnal s tím z nemocnice a zjistil jsem, že jsou stejné. Líbí se mi a doporučím to svému příteli. mimochodem, můj kolega mi řekl, že testovací proužek můžeme koupit na jejich oficiálních stránkách (en.sinocare.com).